close
متخصص ارتودنسی
رسانه برتر حجاب و عفاف
بازدید : 5| تاریخ : پنجشنبه 14 آبان 1394| نویسنده : مهدی شجاعی |


برای اولین بار در دانشگاه «آیووا» برنامه حجاب برگزار و در آن از دانشجویان غیرمسلمان دعوت شد تا ضمن امتحان کردن حجاب اسلامی در میزگردی با این عنوان در دانشگاه شرکت کنند و با فلسفه و دلایل تمایل بانوان مسلمان به استفاده از حجاب آشنا شوند.
همچنین برای اولین بار هفته شناخت اسلام در دانشگاه آیووا برگزار می‌شود و تا پایان این هفته در محل دانشگاه دایر خواهد بود.
مصطفی ابراهیم، رئیس انجمن دانشجویان مسلمان دانشگاه آیوا گفت: با وجود همه مسائلی که در خبرها به آن‌ها پرداخته می‌شود، می‌خواهیم تلاش کنیم تا فاصله میان آنچه مردم فکر می‌کنند که در مورد اسلام می‌دانند و آنچه حقیقت اسلام است، کاهش و به سؤالات پاسخ دهیم.
در این هفته برنامه‌های متعددی به منظور افزایش شناخت و آگاهی دانشجویان و اساتید نسبت به اسلام برگزار می‌شود که برپایی نمایشگاه اسلام در کتابخانه اصلی دانشگاه آیووا از آن جمله است.
در این نمایشگاه که از دوشنبه، ۲۷ بهمن آغاز شد، به سؤالاتی که در اذهان دانشجویان در مورد اسلام ایجاد شده، به ویژه در مورد اصول اسلام، اسلام و علم و همچنین اسلام و ازدواج پاسخ داده شد.
همچنین برگزاری مراسم یک روز روزه‌داری از دیگر برنامه‌هایی است که برای این هفته در نظر گرفته شده است.
نها کریم، نائب رئیس انجمن دانشجویان مسلمان آیووا گفت: گرچه هدف اصلی این برنامه آموزش و آگاهی‌بخشی در مورد اسلام است، گردهم آوردن دانشجویان در کنار هم نیز بسیار مهم است.
وی افزود: با برگزاری این برنامه همچنین می‌خواهیم دانشجویان مسلمان را نیز بیشتر به هم نزدیک کنیم. با همه اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، بد نیست که هرازگاهی چهره‌های مسلمانان بیشتری را دور و برمان ببینیم.


اگه دمو یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود