close
متخصص ارتودنسی
رسانه برتر حجاب و عفاف
بازدید : 5| تاریخ : شنبه 09 آبان 1394| نویسنده : مهدی شجاعی |


پوشش و لباس با انسانیت انسان و شخصیت انسان و حقیقت یک انسان مرتبط است. پوشش و مدگرایی در تزلزل و تحکیم خانواده موثر است و با پیشرفت و عدم پیشرفت جامعه نیز مهم است. می خواهیم نقش این پوشش و لباس را بدانیم؛ بعضی ها فکر می کنند این یک چیز شخصی است. ولی این طور نیست. هرکسی که چیزی را می سازد می داند و بیشترین اطلاعات را درباره او دارد و ما هرچه را می خواهیم بدانیم از آن ساخته، نزد سازنده آن می رویم.

حال این سازنده خلقت دو نوع کاتالوگ به ما داده: یکی قرآن و دیگری معصومین(ع). حال این وجود نازنین ما را این گونه معرفی کرده است. ما دو بعد داریم: فطرت و طبیعت.

سفری داشتم به روسیه و با برخی خانم های سن بالای روسی صحبتی داشتم دیدم پوشش خیلی خوبی دارند و کاملا پوشیده اند. گفتم شما که اعتقادی ندارید چطور این گونه لباس می پوشید گفتند این پوشش برای اسلام نیست برای انسانیت است. پیامبر(ص) می فرماید اگر پوشش تو در این دنیا با خودت متفاوت باشد ولی این پوشش شما روز قیامت می شود لباس آتشین.پس این پوشش باید با انسانیت قیامت ما متناسب باشد. امروز جنگ، جنگ فرهنگی است. حال اگر دشمن بتواند فرهنگ پوشش و فرهنگ خواب و ازدواج من و شما را عوض کند، آن موقع است که پیروز شده است بعد ما هی داد بزنیم؛ این طور که نمی شود.

کدام پوشش بیشتر زن و مرد را در جایگاه خود قرار می دهد؟ جایگاه حیوانی یا انسانی؟ اگر چاشنی بی حیایی با آن قاطی شود چه می شود؟ زنان می خواهند در جامعه حضور آن طوری پیدا کنند. این زنی که با آن بی حیایی می آید بیرون چطور می خواهد فکر کند که آرامش شوهرش را تامین کند؟ دزدی این است که نگاه یک مرد نامحرم را بدزدد. دزدی همیشه این نیست که از دیوار کسی بالا بروی.

دانلود با کیفیت متوسطدانلود نسخه مخصوص موبایل


اگه دمو یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود