close
متخصص ارتودنسی
رسانه برتر حجاب و عفاف
بازدید : 7| تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394| نویسنده : مهدی شجاعی | موضوع : زنان موفق ,


 کلثوم خلیلوند در دومین جشنواره دختران فاطمی اسوه های صبر و مقاومت به مناسبت هفته زن اظهار کرد: زنان ایرانی به فرموده مقام معظم رهبری الگویی از یک زن مسلمان را به دنیای شرق و غرب و کشورهای اسلامی معرفی کرد.


به گفته وی، زن ایرانی در همه عرصه های خانواده، اجتماع، فرهنگ، تولید، سیاست، مذهب، هنر و دیگر بخش ها حضوری درخشان و ماندگار داشته و خود را بعنوان الگویی از زن موفق در جهان مطرح کرده است.


خلیلوند افزود: برخلاف زنان غربی که به بازیچه هایی برای سرگرمی سرمایه داران تبدیل شده و زنان شرقی که جایگاه خاصی در اجتماع ندارد و در پستوهای خانه جای گرفته اند، زن ایرانی حضوری موفق و پررنگ در همه حوزه ها از خود به منصه ظهور رسانده است.


وی با اشاره به نقش زنان در دفاع مقدس و دروه های مخلتف انقلاب اسلامی گفت: این زنان در جنگ تحمیلی دوشادوش مردان دلاورانه و صبورانه و با حفظ حجاب و متانت کامل از سرزمین اسلامی خود دفاع کردند.


وی یادآور شد: زنان توانمند ایرانی با دلاوری و حفظ حجاب نقشه های شوم استکبار و هجمه های فرهنگی آنها را خنثی کرده و الگویی مناسب برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جهان اسلام هستند.


خلیلوند تاکید کرد: این بانوان بویژه همسران و مادران شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، زنان کارگر، مادران سرپرست خانوار در این برهه زمانی که دوران سازندگی و مدیریت جهادی با اولویت امر به معروف و نهی از منکر است، همچنان ثابت قدم ایستانده اند.


مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این همایش اظهار کرد: افزون بر 275 هزار بانوی ایلامی در رشته های مختلف ورزشی در این استان فعالیت ورزشی می کنند و سال گذشته 12 نفر از این ورزشکاران با پوشیدن پیراهن تیم ملی به رقابت های مختلف ورزشی اعزام شدند.


بهروز حیدرزاده افزود: بی شک حمایت های بی دریغ و همه جانبه استاندار ایلام در کسب موفقیت های ورزش بویژه در حوزه بانوان تاثیرگذار و غیر قابل انکار بوده است.


وی ابراز امیدواری کرد که در سال جاری وزرشکاران زن ایلامی موفقیت ها و درخشش خود در میادین ورزشی را تداوم ببخشند ضمن اینکه همت مسوولان ورزش استان نیز تقویت کمی و کیفی ورزش بانوان است.


این جشنواره با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و دفتر امور بانوان استانداری ایلام با حضور استاندار و جمعی از مدیران اجرایی و بانوان موفق بخش های مختلف در سرسرای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار و در پایان از تعدادی از زنان موفق قدردانی شد.


21 تا 27 فروردین امسال به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) بعنوان هفته زن و گرامیداشت مقام مادر نامگذاری شده است.اگه دمو یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود